SuperMoto meistrivõistlustel kahepäevane üritus Aravetel

Foto: Rauno Kais

Eeloleval nädalavahetusel 22. ja 23. juunil sõidetakse Aravete kardirajal SuperMoto Eesti meistrivõistluste teine ja kolmas etapp. Et võistlus sõitjatele ja pealtvaatajatele huvitavam oleks, siis sõidetakse laupäeval rada ühes ja pühapäeval teises suunas.

Aravetel on kohal kõik Eesti ja lähinaabritel parimad sõitjad, kes meistritiitleid ja karikaid tänavu jahtimas ning avaetapp Langel näitas, et tiitliheitlus on sarnaselt eelmistele aastatele väga äge. Nii on kiireimas S1 klassis rajal Eesti parimad Patrick ja Prants Pals, Soomes elav eestlane Eero Madisson, soomlased Sami Salstola, Sami Uutela ja teiste naaberriikide sõitjad.

Nagu eelpool mainitud sõidetakse laupäeval rada ühte pidi ning võistluse põnevamaks tegemiseks kihutatakse pühapäeval aga laupäevale vastupidises suunas. Treeningsõidud algavad Aravetel mõlemal hommikul kell 8:30, kvalifikatsioonide algus on 10:15 ja esimene start antakse 12:30, kui rajale lähevad S4 ja StreetMoto klasside sõitjad. Kõikides klassides toimub kaks starti ja võistluspäevad lõpevad kell 16:35 SuperQuadide teise sõiduga.

Lisainfo ajakava ja sõitjate nimekirja kohta leiab lehelt https://msport.ee/events/aravete-supermoto-emv/