Tabasalus toimub nädalavahetusel SuperMoto Euroopa meistrivõistluste etapp

Eestis toimub üle aastate taas rahvusvaheline SuperMoto võistlus, kui eeloleval nädalavahetusel sõidetakse meie riigi pinnal esmakordselt Euroopa meistrivõistluste etapp ja seda Tabasalu kardirajal, kus aastaid tagasi peeti ka MM-etapp.

Seekord on Tabasalu võistlustules SM Junior ja S3 masinaklassid, millest esimeses võistleb edukalt Aksel Pärtelpoeg, kellel eelmisest aastast näidata ka selle klassi pronksmedal. Tänavu alustasid eestlased samuti Euroopa meistrivõistluseid edukalt, kui Pärtelpoeg oli enda klassis neljas ja Kristjan Siilak S3-s kolmas.

Tabasalus sõidetakse EM-klasside vahel ka Eesti meistrivõistluste sõidud, mis tähendab, et nii laupäev kui pühapäev on täis ägedaid võidukihutamisi. Laupäev algab Tabasalus kell 11:10, kui sõidetakse vabatreeningud ja esimene võistlusstart antakse 14:35. Pühapäeval alustatakse aga juba 9:30 ja esimene start toimub 12:05.

Kõikide võistlustest osavõtvate sportlaste vahel loositakse välja täisvarustuses tööriistakäru, mille paneb välja Tööriistamarket.